Dr. Inga Zemīte


Dr. Inga Zemīte


Dr. Inga Zemīte – ārste triholoģe – strādā matu atveseļošanas jomā kopš 1997. gada, kad viņa Veselības centrā 4 pēc centra direktora Māra Rēvalda padoma un ar viņa atbalstu atvēra triholoģijas kabinetu. Toreiz tas bija jaunums Latvijā un – nepierasti – risināt matu problēmas pie ārsta. Taču laiks pierādīja, ka tieši tā tikai tās var risināt! Pieaugot pieredzei un izglītošanās iespējām triholoģijas jomā, arvien vairāk pierādījās fakts, ka izprotot matu problēmas būtību un cēloni, ko pamato ar padziļinātu diagnostiku, to var ļoti veiksmīgi un rezultatīvi ārstēt.

Kopš 2002. gada VC4  Inga Zemīte ir aktīva Eiropas Matu pētnieku biedrības locekle. 2004. gadā Kanādā starptautiskajā kongresā Dr. Inga Zemīte prezentēja viņas izstrādāto matu slimību diagnostikas algoritmu – speciāli izveidotu datorprogrammu, kas ļauj viegli nonākt pie visvairāk iespējamā matu izkrišanas iemesla.

Tāpat kopš 2004. gada atvērta Dr. Ingas Zemīte privātprakse. Šajos vairāk kā 10 gados prakses iespējas sniegt palīdzību visu laiku pieaug. Parādās arvien vairāk dažādas fizioprocedūras, palielinās efektīvi lietojamu medikamentu un ārstnieciskās kosmētikas līdzekļu klāsts. Tas viss palīdz risināt pacientu problēmas un gūt gandarījumu no iespējas palīdzēt pat it kā bezcerīgos un neglābjamos gadījumos.